Rugbymania Romānia

Bug-uri si ....

« Older   Newer »
  Share  
boywonder101
view post Posted on 30/6/2012, 00:33




Deschid acest topic pentru ca nu imi place directia care o ia RS. A inceput bine si acum...ideea nu mai prinde contur (cel putin din punctul meu de vedere)



Am observat ca meciul din 27 nu s-a disputat. Vreo idee? (bineinteles, nada cash)

Finantele sunt a doua problema. Ceva nu mi se pare ipen ca dupa jumate de sezon sa nu fiu in stare sa imi tin o echipa, din punct de vedere financiar, din pepinera prorie
 
Top
icsulescu
view post Posted on 30/6/2012, 15:34




Ciudat. O sa verific de ce nu s-a jucat meciul tau.

Da, ai dreptate referitor la finante. La finalul sezonului o sa modific formula de calculare a salariilor jucatorilor. Asta sper ca va rezolva problema.

Astazi am majoratul (desi ziua mea a fost pe 5, in ultimele 2 sapt de scoala am avut examenul Cambridge si astia nici nu-ti spun daca il dai sambata sau duminica decat cu 2 zile intainte, saptama trecuta am fost la un alt majorat) si am fost ocupat cu organizarea lui. Promit sa lucrez la joc in saptamanile urmatoare.
 
Top
boywonder101
view post Posted on 30/6/2012, 17:41




am avut si eu o iesire mai exagerata ieri...asta explica comentariul mai 'rastit' (dar stii bine cati peri albi imi scotea maxithlonul, care avea probleme asemanatoare)

problema e ca nu stiu daca mai apuc finalul de sezon, dar ok :)
 
Top
icsulescu
view post Posted on 7/7/2012, 14:56




Gata! Am avut vacanta destula. De maine incep sa lucrez la joc.
Momentan ma voi concentra pe imbuntatirea functiilor deja existente.
La inceputul sezonului urmator s-ar putea sa vina cateva functii noi in joc printre care si o competitie gen Heineken Cup.
 
Top
3 replies since 30/6/2012, 00:33   57 views
  Share